Garnitury Online

Informacje i porady o garniturach

Garnitury ślubne - fakty i porady

Ważną częścią mody ślubnej są męskie garnitury. W nadchodzącym sezonie projektanci stawiają nie tylko na klasykę, ale i awangardę. Zwracają uwagę na dodatki ślubne - alternatywę krawatu.

Modele garniturów a dodatki

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nic dziwnego, że w tym dniu państwo młodzi chcą wyglądać najpiękniej i czuć się wyjątkowo. Największą wagę podczas ślubu przykłada się wyglądu do panny młodej. To jej suknia ślubna i całość stroju pozostaje zwykle na pierwszym planie. Niemniej jednak pan młody nie może sobie pozwolić na to, aby wyglądać niestosowanie do sytuacji - musi dotrzymać kroku swojej wybrance w kwestii ślubnego stroju. Obecnie męska moda ma wiele do zaoferowania. Dzięki temu każdy pan, niezależnie od swojej budowy, jest w stanie znaleźć taki strój, w którym będzie prezentował się wyjątkowo i elegancko.

Choć garnitury na wyjątkowe wydarzenia można zakupić w sklepie z modą męską, dobrze jest wybrać się do salonu ślubnego. Tam czeka na wszystkich panów szeroki wybór odzieży ślubnej, mogąc dopasować ich konkretny model do sukni panny młodej.

Męska moda ślubna to także odpowiednie dodatki. Wybór najwłaściwszych jest istotny - muszą być dopełnieniem stroju - zarówno pana młodego, jak i jego wybranki, podkreślając jedność kompozycji. Wybrany przez pana młodego fular zamiast krawatu, przy nowoczesnym stylu sukni ślubnej może wyglądać kuriozalnie, zamiast dodawać elegancji i szyku.

To się nosi, czyli najmodniejsze garnitury ślubne

Moda nakazuje dobierać garnitury ślubne kolorystycznie, zgodnie z panującymi trendami. Ciągle aktualne są ciemne i klasyczne kolory, wśród których króluje przede wszystkim czerń. Jeżeli jednak suknia ślubna ma kolor ecru, wówczas można pokusić się o model jasny bądź w kolorze czekolady. Ważne jest, by kolorystycznie dobierać także dodatki (kamizelka, krawat, ascot) względem dodatków panny młodej.

Klasyka w męskich strojach ślubnych

Klasyczne kolekcje obejmują ciemne (czarne, czekoladowe) modele, z jednorzędową marynarką zapinaną na 3-4 guziki. Dopuszczalny jest prążkowany wzór materiału, o ile nie kłóci się z suknią panny młodej. Kamizelka powinna być wykonana z tego samego materiału, a koszula w kolorze białym, ewentualnie ecru (w zależności od koloru sukni).

Męski ubiór ślubny - kolekcje awangardowe

Dla mężczyzn odważnych projektanci proponują kolekcje awangardowe - z kolorowymi kamizelkami, długimi jedwabnymi marynarkami, fularami i ascotami zamiast krawatów. Wyrazem ekstrawagancji połączonej z dystyngowaną klasyką są surduty, które znów powracają do łask. Można także postawić na fraki.

Popularne typy garniturów

Garnitury na okazje

Popularne tematy